Wydruki wielkoformatowe, druk wielkoformatowy.

Drukarnia wielkoformatowa – REM w Warszawie

Maksymalna szerokość druku eco solwentowego (w jednym kawałku) to 155 cm, długość to zazwyczaj 50 metrów bieżących (ta wielkość zależna jest od materiału, na jakim drukujemy).

Poczytaj też o druku nowej generacji metodą UV LED

Wydruki wielkoformatowe eco solwentowe w REM Warszawa realizujemy dzięki ploterom trzeciej generacji. Wykonujemy na nich również:

 • banery reklamowe,
 • reprodukcje,
 • naklejki samoprzylepne,
 • druk zdjęć,
 • plakaty reklamowe,
 • fototapety,
 • druk na płótnie,
 • plany,
 • rysunki,
 • projekty.

Wydruki wielkoformatowe Warszawa - tylko w REM pracownia reklam.

… wystarczy złożyć zamówienie przez nasz sklep internetowy.


Problem z projektem ?

Dział graficzny zapewnia również kompleksowe usługi z zakresu projektowania – wraz z przygotowaniem plików do druku, co gwarantuje najwyższą jakość usługi. Tworzymy indywidualne koncepcje od podstaw lub z dostarczonych przez Klienta materiałów. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie opracować takiego pliku, zleć to naszym specjalistom! Więcej informacji uzyskasz w zakładce Opracowanie graficzne.


Przed wykonaniem ostatecznego wydruku zawsze zalecamy wykonanie próbki kolorystycznej (wydruku próbnego).

Dzięki zastosowaniu markowych tuszy uzyskujemy dokładne oddanie szczegółów, wysoką trwałość druku i żywe kolory, jednym słowem – najwyższą jakość wydruku! Na życzenie Klienta możemy przesłać karty produktu.

Wydruki wielkoformatowe eco solwentowe – poznaj bliżej naszą ofertę – REM Warszawa

Druk wielkoformatowy wykonujemy na kilku maszynach. Jedna z nich pracuje w technologii Intelligent Interweaving, czyli drukiem falą z przeplotem. Taka metoda zmniejsza do minimum efekt tzw. “paskowania”. Technika pozwala zachować wysoką jakość fotograficzną w przypadku druku banerów, plakatów, naklejek od 1 szt., backlightów, czy druku na folii samoprzylepnej (One Way Vision, na środkach transportu). Oferujemy multum możliwości – granicą jest już tylko ludzka wyobraźnia!

Wydruk wielkoformatowy może być wykonywany na różnych podłożach:

 • baner frontlit (najczęściej stosowany – laminowana tkanina PVC),
 • baner blockout (biała tkanina PVC z czarną przekładką w środku, do zadruku dwustronnego),
 • folia OWV (specjalistyczna folia na środki transportu),
 • druk na folii samoprzylepnej (wlepki, naklejki reklamowe na folii samoprzylepnej, fototapety),
 • folia samoprzylepna wylewana (reklama na szybę samochodu, do oklejania aut, specjalistyczny model dopasowujący się do konkretnego podłoża),
 • papier fotograficzny (wydruk zdjęć wielkoformatowych o wysokiej rozdzielczości),
 • canvas – druk na tkaninie (płótno do reprodukcji obrazów).

Właśnie dlatego wydruki wielkoformatowe uzupełniają reklamę zewnętrzną o nowe możliwości, którym niestety – grafika wektorowa (wycinana z kolorowej folii samoprzylepnej) – nie mogła już podołać. Teraz wykonanie efektownej reklamy, jaką niewątpliwie jest baner na dowolny bilboard, nie stanowi żadnego problemu. Pragniemy również nadmienić, że to właśnie baner reklamowy jest obecnie najbardziej popularną formą promocji zewnętrznej. Poza jego niskim kosztem produkcji, jego montaż jest dość prosty i nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych specjalistycznych konstrukcji – co w przypadku szyldów było wręcz niezbędne.

Wydruki wielkoformatowe – technologia druku falą …

Druk wielkoformatowy Warszawa, wydruk z fotograficzną jakością (druk falą).

Wykonujemy druk wielkoformatowy metodą I2 (Intelligent Interweaving). Jest to nowa technologia stworzona w laboratoriach firmy Mutoh. Polega ona na innym sposobie nakładania atramentu, który nie jest nanoszony z każdym przebiegiem karetki w formie równoległych pasów, lecz w postaci “fali” z inteligentnie rozmytym rastrem. Z każdym następnym przebiegiem karetki, kolejna “fala” łagodnie przeplata się z poprzednią. Efekt? Brak widocznych granic pomiędzy nimi, co w bardzo znaczny sposób zmniejsza tzw. “paskowanie”. Nowa technika pozwala wykonywać wydruki wielkoformatowe nawet dwu czy trzykrotnie szybciej w porównaniu do konkurencyjnych ploterów. Dodatkowo umożliwiamy rozszerzenie przestrzeni kolorów dostępnej dla ploterów wielkoformatowych oraz gwarantujemy żywe barwy.

UWAGA: Zalecamy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w zakładce Wydruki wielkoformatowe – REM dotyczącymi jakości wydruków, ich trwałości itd.

Dodaj komentarz