Wizytówki, karty biznesowe, kupony rabatowe

Wizytówki ….papierowe

Wizytówki to jedna z najbardziej rozpowszechnionych form reklamy bezpośredniej, dzięki której umieszczone informacje na tak małym kawałku papieru pozwalają osobie obdarowanej “tym kawałkiem” uzyskać dużą liczbę informacji na temat:

  • kim jesteśmy
  • co mamy do zaoferowania
  • jak nas znależć (adres, telefon)
  • gdzie dowiedzieć się o naszej ofercie ( strona www, siedziba, magazyn)

Taka mała karteczka a jakie mnóstwo informacji zawiera, dla tego każdy szanujący się właściciel, handlowiec a nawet pracownik powinien zawsze mieć ją przy sobie, aby w dowolnym momencie mógł przekazać niezbędne informacje osobie zainteresowanej, która w przyszłości może stać się Państwa stałym klientem.
Nawet teraz w dobie wszechobecnej elektroniki, telefonów komórkowych, czasami zdarza się że technika może nas zawieść, a wizytówka raz umieszczona w wizytowniku pozostaje tam na zawsze.

Więcej na temat wizytówek dowiesz się na stronie : http://remsklep.pl/63-wizytowki

Wizytówki …plastikowe

Nowa forma wizytówki, trwalsza, odporniejsza - po prostu praktycznie pancerna.

Wymiary: 80 x 55 mm

Kolorystyka: 4/4 full kolor CMYK – wysokiej jakości odwzorowanie kolorów w zakresie druku offsetowego UV.

Podłoże: tworzywo PVC, białe – druk na PVC zapewnia bardzo wysoką trwałość karcie, co jest istotną cechą przy częstym jej użytkowaniu. Materiał bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier.

Grubość: 0,5 mm – karty mają grubość i sztywność mniejszą od typowych kart kredytowych.

NOWOŚĆ: Opcje personalizacyjne : – pasek do podpisu – nadrukowany białą farbą umożliwiający naniesienie odręcznych informacji

Nakład: 500 / 1000 sztuk

Materiał PVC jest specyficznym i stosunkowo nowym materiałem w druku offsetowym. Ma inną strukturę i inaczej niż papier adaptuje farbę. W druku offsetowym UV używane są również zupełnie innego rodzaju farby. Dlatego też nie należy sugerować się kolorystyką prac wydrukowanych na papierze.Będzie ona się zatem różnić w tym samym projekcie wydrukowanym na papierze i na PVC. Wynika to z technologicznych ograniczeń druku UV i ze specyfiki materiału.

Kolorystyka zatem może być nieco inna, nawet po zastosowaniu przez nas odpowiednich profili kolorystycznych, upodabniających ją do tej na papierze. W przypadku produktów linii Plastic priorytetem jest cena. Nie są więc one właściwą ofertą dla bardzo wymagających klientów. Przy zamówieniach, w których narzucona jest bardzo duża precyzja kolorystyczna zalecamy wybranie innej oferty.

Oferujemy Państwu pełen zakres usług związany z doradztwem, zaprojektowaniem szaty graficznej jak i już bezpośrednim drukiem wizytówek.


Zamówienie minimalne już od 100 szt. !!! jednego wzoru .

Współpracując z wieloma firmami, oferujemy wysokiej klasy papier, o różnych grubości dostosowanych do konkretnych zamówień i zastosowań.

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej firmie, gdzie doradzimy, pomożemy i zrealizujemy Państwa pomysły, a wizytówka, którą Państwo otrzymacie będzie godnie reprezentowała Was wśród przyszłych klientów.

Dodaj komentarz