Szablon malarski.

Komputerowe wycinanie szablonów z folii samoprzylepnej 
szablon_na_sciane
Szablon malarski, a raczej efekt jego użycia nie musi być już jednokolorowy !
Wycięty szablon malarski gotowy do użycia wygląda tak.

 Wycięty szablon malarski.

szablon_malarski9

 Tutaj efekt końcowy.

Szablon z folii jest jednorazowy, jednak o wiele bardziej praktyczny - elastyczny.

Wytniemy ploterem dowolny kształt szablonu
w dowolnej ilości … nawet 1 szt !!!

Szablony malarskie wycinamy  z :

FOLIA SZABLONOWA ORAMASK 810 Stencil Film ( – polecamy -) to samoprzylepna translucentna folia szablonowa PCV, w kolorze szarym, o grubości 80 µm, powierzchnia matowa, klej akrylowy usuwalny. Folia przeznaczona jest do wykonywania szablonów do lakierowania, szczególnie na materiałach elastycznych, do wykonywania grafiki na plandekach i materiałach bannerowych, do malowania wzorów na ścianach, meblach, itp. za pomocą pędzla, wałka czy natrysku. Ze względu na dużą elastyczność folii szablonowej, bardzo dobrze dopasowuje się do podłoża, dlatego doskonale nadaje się do wykonywania grafiki na niestabilnych i nierównych powierzchniach. Po naniesieniu farby, folię zrywa się, a na powierzchni pozostaje naniesiona farbą grafika. Tej samej folii nie można użyć ponownie (szablon jednorazowy).


Naklejka na ścianę jako szablon malarski ?
FOLIA ZWYKŁA ekonomiczna, biała, ploterowa; przeznaczenie głównie na powierzchnie płaskie, duże elementy do malowania. Szablon jednorazowy, choć nasi klienci wykorzystują go wielokrotnie.

Folia do wycięca szablonu malarskiego
Grafika wycięta ploterem tnącym z folii samoprzylepnej charakteryzuje się bardzo dużą dokładnością oraz tym, że nie posiada tła – tłem jest bowiem powierzchnia na którą ją nakleisz – czyli to co zamierzasz malować. Jako szablon zapobiega tzw.”podciekaniu” przy malowaniu, gdyż przylega bardzo dokładnie do powierzchni klejonej.

Zastosowanie szablonów wyciętych z folii samoprzylepnej jest praktycznie nieograniczone np: szablony do malowania na ścianie, ozdobne elementy w pokoju u dziecka na mebelkach, szafki kuchenne, kabina prysznicowa, łódka, skuter wodny, szablon do oznakowania maszyn, tuning graficzny samochodu … możliwości jest wiele.

A przede wszystkim jest to najtańsza i najszybsza metoda na realizację swoich indywidualnych pomysłów; BĄDŹ ORYGINALNY, BĄDŹ SOBĄ !
Pragniemy również nadmienić, że szablon z folii samoprzylepnej można nakleić na dowolnej powierzchni – półokrągłej, nierównomiernej, listwie, itp – co w przypadku szablonów z plastiku raczej jest nie wykonalne !!! Szablon sam się będzie trzymał na pionowej ścianie, gdy Ty zajmiesz się malowaniem !

 
Jak wykleić szablon ? 
czytaj więcej.

Wymaluj sobie dowolny wzór, praktycznie na każdej powierzchni za pomocą szablonu z folii.

Nie masz gotowego projektu – wzoru – to z przyjemnością pomożemy go stworzyć.
Nasze profesjonalne studio graficzne jest do TWOJEJ dyspozycji.

Dodaj komentarz