Wydruki na folii dekoracyjnej (szronionej, matowej).

Wydruki na folii dekoracyjnej (szronionej, matowej).

Wydruki wielkoformatowe na folii szronionej.

Nowość w naszej ofercie – WIELKOFORMATOWE WYDRUKI NA FOLIACH OZDOBNYCH. Zamieszczone poniżej zdjęcie prezentuje różnicę w druku na foli glass decor (po lewej), oraz matowej bezbarwnej (po prawej).

Wydruki wielkoformatowe na folii glass decor.

Różnica ??? … folia bezbarwna matowa bardziej przepuszcza światło, jest “mniej kryjąca”, natomiast folia glass decor równomiernie rozprowadza światło, i jest bardziej “matująca”.

Wydruki wielkoformatowe na folii szronionej.Dodatkowo folia glass decor – jak można to zauważyć przy mocniejszym oświetleniu, my użyliśmy lampy błyskowej – ma srebrzysty połysk , co jest ciekawym dodatkowym efektem zwracającym/przyciągającym uwagę.

Folia Glass Decor – polimerowa, translucentna folia imitująca efekt piaskowania szkła.

Zastosowanie – wewnątrz i na zewnątrz – jako podłoże do druku wielkoformatowego, lub do wycinania wzorów imitujących piaskowane szkło np. wzór na szafkę, kabinę prysznicową, godziny otwarcia salonu na drzwiach wejściowych. Folie mają również zastosowanie w witrynach sklepowych, dzięki czemu światło dociera do środka pomieszczeń, a reklama pozostaje czytelna nawet przy zastosowaniu dość skomplikowanej grafiki

Zalecana metoda klejenia: na mokro. Parametry podane przez producenta to: grubość folii bez kleju: 80 mikronów ; klej: przeźroczysty, akrylowy, na bazie rozpuszczalników; trwałość: do 5 lat; odporność temperaturowa: – 40 °C do + 90 °C.