Systemy wystawiennicze – stojaki, potykacze reklamowe, rollup

Stojaki, sytemy wystawiennicze …

Artykuł jest przeznaczony wyłącznie w celach informacyjnych.

Aktualne usługi i ceny znajdziesz w naszym Sklepie Internetowym.

Wydruki wielkoformatowe pozwalają nam na wykonanie na podłożu typu baner reklamowy, folia samoprzylepna, płyta z PCW dowolnej grafiki reklamowej, jednak co dalej ? Tutaj idą nam z pomocą wszelakiego rodzaju tzw “systemy wystawiennicze” pozwalające na zamontowanie i ekspozycje naszej reklamy.
Poniżej przedstawiamy Państwu te najbardziej popularne formy stojaków reklamowych.

Rollup to najbardziej uniwersalna, przenośna forma reklamy w postaci stojaka reklamowego.Jeden z najbardziej popularnych systemów wystawienniczych, łatwy w montażu i demontażu,różne wielkości i szerokości (od ręki roll-up o szerokości 100 cm i wysokości 200 cm).
Stojak reklamowy, podobny do rollup-aX BANER (na zamówienie)
Kolejny łatwy w montażu system reklam
Wymiary baneru jaki można na nim zainstalować to 1800 x 800 mm
Zewnętrzny stojak reklamowy, duża podstawa, masywne wykonanie.Bardzo stabilny stojak reklamowy, dwustronny z łatwym systemem wymianyprezentowanej reklamy (na zamówienie).
Typowy aluminiowy potykacz reklamowy, dwustronna reklama, lekki. Łatwa zmiana grafiki - zatrzaskowe krawędzie.Potykacz aluminiowy dwustronny.Wymiar reklamy 600 x 850 mm, wysokość potykacza 1200 mm.

Na zamówienie

Typowe stoisko promocyjne, duże pole grafiki, łatwy montaż i demontaż.Stoisko do zastosowań promocyjnych, lekkie i poręczne.Komplet składany, łatwy w transporcie.

Wykonany z polipropylenu i tworzywa ABS.

Na zamówienie.

Przedstawiliśmy Państwu powyżej tylko niektóre z możliwości i rozwiązań, gdyż jest ich tak wiele że nie sposób jest napisać o wszystkich. Zawsze służymy Państwu swoim doświadczeniem aby wybrać tą formę reklamy która najbardziej Państwu odpowiada, zarówno pod względem wizualnym jak i cenowym.

Dodaj komentarz