Wyklejanie wydruków wielkoformatowych, fototapeta.

Wyklejanie wydruków wielkoformatowych, fototapeta.

Wydruki wykonujemy na folii samoprzylepnej monomerycznej o grubości 100 mic. błysk/mat. Dzięki temu ich wyklejenie jest o wiele łatwiejsze – wystarczy bowiem oderwać papier podkładowy od folii i nakleić na planowaną powierzchnię  : ściany, drzwiczek do szafki, lodówki, kabiny prysznicowej itp ….

Wydruki są wykonywane metodą eco-ultra-solventu z jakością fotograficzną, i drukiem w technologi Intelligent Interweaving czyli technologią druku falą z przeplotem. Nadają się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo można je zabezpieczyć płynnym laminatem, zwiększając w ten sposób ich wytrzymałość zarówno na uszkodzenia fizyczne jak i dodatkowo uodparniając  na utratę kolorów.

Pragniemy również wspomnieć, iż drukujemy tuszami eco ultra solventowymi, dzięki czemu kolory są bardziej realne, żywsze, powtarzalne i o wiele odporniejsze na tzw “płowienie” (utratę barwy).

Oto przykład wyklejenia “sali operacyjnej” w Szpitalu przy ul. Banacha wydrukowanej bezpośrednio w naszej firmie, i naklejonej przez firmę zewnętrzną.