Wydruki wielkoformatowe – zastosowanie

Wydruki wielkoformatowe – zastosowanie

Wydruki wielkoformatowe mogą mieć zastosowanie praktycznie w każdym przypadku jeśli chodzi o reklamę. Można z nich wykonać gotową naklejkę na produkt, ulotkę samoprzylepną do tablic informacyjnych, etykietę produktu naklejaną na pudełku, itp. Tutaj przedstawiamy wykorzystanie druku wielkoformatowego jako naklejki, która po naniesieniu na gotowy szyld stworzy nam tablicę reklamową informującą o produktach sprzedawanych w danym markecie ( np Media Markt). Naklejenie takiej dużej naklejki nie stanowi większego problemu – tutaj polecamy jednak ekipę która z nami od dłuższego już czasu współpracuje, a ich praca została doceniona przez wielu naszych klientów – Panie Sebastianie, bardzo dziękujemy , i tak trzymać 😉

Dodatkowo można wydruki zabezpieczać płynnym laminatem w celu zwiększenia ich odporności na warunki atmosferyczne i uszkodzenia fizyczne.

Jak widać na załączonym obok zdjęciu, trzeba tylko odpowiednio zacząć, później idzie jak po maśle 🙂

Teraz tylko docisnąć folię za pomocą rakli … i praktycznie naklejka wielkoformatowa stworzyła nam gotowy szyld.

Bardzo zachęcamy do korzystanie z tej formy reklamy zewnętrznej, gdyż naszym zdaniem jest to najszybsza, najtańsza i właściwie najłatwiejsza forma reklamy wizualnej, dzięki której można zdobyć nowych klientów.

Tak wygląda gotowa reklama …