Wydruki wielkoformatowe, drukarnia wielkoformatowa.

Wydruki wielkoformatowe Warszawa, druk wielkoformatowy, druk na płótnie. REM pracownia reklam.

Wydruki wielkoformatowe – zaufaj fachowcom z Warszawy

Wydruk wielkoformatowy realizujemy dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Wykorzystujemy do tego druk falą na ploterze Mutoh Value Jet – tuszami eco solwentowymi. Istnieje możliwość zabezpieczenia druku wielkoformatowego poprzez laminowanie. Usługa ta polega na nałożeniu warstwy folii zwiększającej odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także na promienie ultrafioletowe (UV). Dowiedz się więcej o laminowaniu wydruków wielkoformatowych – kliknij tutaj.

Solidny i tani druk wielkoformatowy w Warszawie? Wybierz REM!

W naszej drukarni wielkoformatowej realizujemy zamówienia do szerokości maksymalnie 155 centymetrów. Ograniczenia są narzucane przez zastosowanie zdefiniowanych w zamówieniu materiałów, na które ma zostać naniesiony druk, np. na: folii (szerokość maksymalna 155 cm), folii OWV (do 100 cm), na płótnie canvas (druk do 120 cm).

Pamiętaj, że nasze studio graficzne w pracowni reklamy w razie kłopotów z wykonaniem projektu jest zawsze do Twojej dyspozycji. Służymy doświadczeniem, legalnym oprogramowaniem i kadrą grafików doskonale znających branżę.

Więcej informacji znajdziesz na naszych stronach tematycznych, do których udostępniamy linki poniżej:

wydruki wielkoformatowe

druk na płótnie

avatar
About REM pracownia reklam
REM pracownia reklam, studio graficzne, drukarnia wielkoformatowa. Krótkie terminy realizacji, własne studio graficzne, szerokie zaplecze dostawców zarówno krajowych i zagranicznych, młoda i doświadczona kadra pozwala na bezproblemową realizację składanych zamówień. Nasz sklep internetowy pod adresem : http://remsklep.pl