Wycinanie ploterem, komputerowy wykrojnik.

Wycinanie ploterem, komputerowy wykrojnik.

Komputerowe wycinanie ploterem folii samoprzylepnej, plotowanie, wycinanie liter i znaków z folii Warszawa.

Komputerowe wycinanie ploterem dowolnego kształtu.

Posiadamy w naszej firmie profesjonalny ploter SUMMA S120T o szerokości cięcia do 119 cm z aktywną głowicą tnącą. To dzięki niej wycinanie dowolnego , nawet bardzo skomplikowanego kształtu nie stanowi problemu. Rogi wycinanych prostokątów u nas są pod kątem prostym – a nie zaokrąglone jak to ma miejsce w ploterach bez aktywnej głowicy. Jest to dość ważne przy wycinaniu małych liter, gdyż np. litera “I” może wyglądać jak elipsa 😉

Ploter pozwala na cięcie przemysłowe nawet grubszych folii. Ma regulowaną prędkość cięcia pozwalającą na szybszą realizację wycinania elementów, które nie wymagają bardzo dużej dokładności ( np. szablony do malowania numerów miejsc parkingowych w blokach). Ma również regulowaną siłę nacisku, pozwalającą za pierwszym razem wycinać twarde materiały, i grubsze folie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług komputerowego wycinania ploterem kształtów, grafiki, liter i cyfr z folii samoprzylepnej. Na miejscu dysponujemy podstawowymi kolorami ( biały i czarny) reszta jest na zamówienie, lub po prostu je drukujemy a następnie wycinamy.

Cenę poznasz w naszym sklepie internetowym na stronie :

Podobne artykuły, które warto przeczytać :

Grafika wektorowa

Wycinanie liter i znaków z folii samoprzylepnej