Szablon na ścianę do malowania.

Szablon malarski z folii samoprzylepnej

Szablon na ścianę do malowania. Z folii samoprzylepnej można również wycinać szablony malarskie. Wystarczy dostarczyć wzór w wersji wektorowej, lub inny materiał graficzny (zdjęcie, skan, rysunek), który po obróbce graficznej zostanie przerobiony za dodatkową opłatą na wersję wektorową i wycięty z folii samoprzylepnej. Po naklejeniu na podłoże (szafa, lodówka, szyba, ściana, itp) i pomalowaniu wybranych elementów, uzyskamy niskim kosztem nowy niepowtarzalny wzór. Teraz zastosowanie i upiększanie dowolnego elementu mieszkania, samochodu, łódki itp nie stanowi już większego problemu. Szablon z folii nie pozwala na podciekanie farby, dzięki czemu nie musimy po jego zdjęciu poprawiać jego elementów, jak to się ma w przypadku szablonów wielorazowych, które niestety ale przy większych wymiarach nie przylegają dokładnie do powierzchni. Jeśli jednak ktoś lubi mieć wszystko perfekcyjnie wykonane 😉 wówczas można pędzelkiem wszelkie niedociągnięcia poprawić :). Szablon jest najtańszym i najszybszym, sposobem na ozdabianie różnych elementów.

Szablony są jednorazowe, łatwe w demontażu a koszt ich wyprodukowania jest nieporównywalnie niższy od szablonów wielorazowych robionych na indywidualne zamówienie. Tutaj sami Państwo wybieracie sobie wzór, my realizujemy zamówienie, nie ma ograniczeń w wielkości szablonu ani ilości. Nawet pojedynczy indywidualny wzór nie stanowi dla nas problemu.

avatar
About REM pracownia reklam
REM pracownia reklam, studio graficzne, drukarnia wielkoformatowa. Krótkie terminy realizacji, własne studio graficzne, szerokie zaplecze dostawców zarówno krajowych i zagranicznych, młoda i doświadczona kadra pozwala na bezproblemową realizację składanych zamówień. Nasz sklep internetowy pod adresem : http://remsklep.pl