REM.pl pracownia reklam

Bardzo nam miło powitać w miejscu w którym na bieżąco i w przystępny dla wszystkich sposób informować będziemy o nowościach i tym co związane jest z oferowanymi przez nas usługami. Jako że REM pracownia reklam, studio graficzne istnieje już wiele lat na rynku reklamy – powstaliśmy w 1991 r – postaramy podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami.

Pragniemy również poinformować, iż każde zrealizowane zamówienie może być dostarczone pod wskazany adres na terenie całego kraju, jak również i Europy.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie, które pomogą nam w jeszcze lepszym udoskonaleniu oferowanych przez nas usług, zwiększając w ten sposób nasze grono zadowolonych klientów.

Pozostając do dyspozycji, serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Z wyrazami szacunku

REM pracownia reklam, studio graficzne, drukarnia wielkoformatowa.

Ps. Strona jak i jej publikowana treść będzie prowadzona w formie bloga, czyli wypowiedzi na tzw. “luzie” . Chodzi nam o przekazanie wiedzy, a nie sztywne trzymanie się zasad, które nie zawsze dają pozytywny efekt.

avatar
About REM pracownia reklam
REM pracownia reklam, studio graficzne, drukarnia wielkoformatowa. Krótkie terminy realizacji, własne studio graficzne, szerokie zaplecze dostawców zarówno krajowych i zagranicznych, młoda i doświadczona kadra pozwala na bezproblemową realizację składanych zamówień. Nasz sklep internetowy pod adresem : http://remsklep.pl