Naklejki samoprzylepne

Naklejki samoprzylepne

Drukarnia naklejek samoprzylepnych, dowolna naklejka, druk "od ręki".

Naklejki samoprzylepne w dowolnych kształtach, rozmiarach i kolorach – wybierz ofertę firmy REM z Warszawy

naklejki-reklamowe-samoprzylepne

Komputerowa metoda druku wielkoformatowego i komputerowy wykrojnik oznacza:

  • Dużą oszczędność czasu – nasza drukarnia wielkoformatowa może podjąć się druku kolorowych naklejek już od 1 sztuki o dowolnym kształcie i rozmiarze. Nie musisz więc zamawiać tysięcy zbędnych egzemplarzy. Najpierw następuje drukowanie naklejek na ploterze drukującym, a następnie wycinanie ich kształtu na ploterze tnącym.
  • Dowolny kształt – dzięki aktywnej głowicy jesteśmy w stanie bezproblemowo wyciąć nawet bardzo skomplikowany kształt naklejki samoprzylepnej Odbywa się to bez dodatkowych kosztów, które były ponoszone w związku z wykrojnikami. Obecnie ploter to tzw.: “komputerowy wykrojnik”.
  • Dowolna liczba danego wzoru – komputerowo układamy arkusz, na którym drukowane są naklejki na zamówienie. Nie stanowi dla nas problemu przygotowanie kilku arkuszy różniących się wzorami. Wszystko w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!
  • Dowolny kolor – wprawdzie nie ma możliwości drukowania naklejek samoprzylepnych w kolorze białym, srebrnym i złotym, ale druk w przestrzeni barwnej CMYK nie jest nam obcy. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu konkretnego koloru, polecamy zastosowanie wydruku próbnego.

Jesteśmy profesjonalnym producentem naklejek z Warszawy, który zapewnia korzystne ceny i druk niemalże “od ręki”!

Więcej informacji o naklejkach reklamowych i naklejkach samoprzylepnych znajdziesz tutaj.