Naklejki wielkoformatowe, dla dzieci.

Naklejki wielkoformatowe, dla dzieci.

Nalepka dla Twojego dziecka, naklejka, druk naklejek, naklejka wielkoformatowa

Zajmujemy się również drukiem naklejek wielkoformatowych. Dowolny kształt, fotograficzna jakość, pojedyncze nakłady, własne zaplecze maszynowe i materiałowe pozwalają na szybką realizację nawet bardzo dziwnych projektów. Jako że do druku stosujemy tusze solventowe, nasze naklejki mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Do wycinania kształtu stosujemy ploter tnący (tzw. “komputerowy wykrojnik”) dowolny kształt wielkoformatowej naklejki nie stanowi dla nas problemu. Zazwyczaj drukujemy do szerokości 150 cm, wycinamy zaś maksymalnie do szerokości 115 cm ( standardowo do 95 cm) . Większe elementy dzielimy na części, które po złożeniu stanowią jedną całość. Długość ?? ogranicza nas jedynie materiałem nawiniętym na rolkę, i jest to zazwyczaj 50 mb .. ale kto naklei taki kawałęk w jednej całości 😉

Naklejki wielkoformatowe mają różne zastosowanie, mogą służyć jako fototapeta na ścianę, do ozdoby pokoju dziecięcego, naklejenia tła w restauracji lub lokalu użytkowym takim jak solarium, biuro.

Poniżej zdjęcia naklejek dla dzieci, które zostały wydrukowane w naszej firmie na zlecenie jednego z naszych klientów.

Nalepka dla Twojego dziecka, naklejka, druk naklejek, naklejka wielkoformatowa

Jak widać na załączonych powyżej zdjęciach, każda naklejka jest innego kształtu i wielkości, została wycięta po obrysie – i co najważniejsze wszystko jest w JEDNEJ CENIE !!! Nie trzeba więc już się martwić, że zamawiając naklejkę według indywidualnego wzoru jesteś skazany na producenta, u nas zamawiasz to co chcesz , w takiej wielkości jak chcesz i zapewniamy na dodatek szybką realizację Twojego zamówienia.

Nie martw się jeśli nie masz pliku w wersji elektronicznej – nasze studio graficzne jest do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, lub po prostu wyślij nam maila z zapytaniem.