Naklejki świąteczne, Boże Narodzenie.

Jako że święta już tuż, tuż a wielu z nas nie ma zbyt wiele wolnego czasu, chcielibyśmy zaproponować małą kolekcję indywidualnych naklejek świątecznych.  Można je zastosować do naklejenia na witrynie sklepu,  w biurze na ścianie, lub jako naklejkę na prezent. Na Twoje życzenie możemy je nawet spersonalizować poprzez dodanie nazwy firmy, lub konkretnej osoby.

Przypominamy, że nasze naklejki są wycinane w dowolnym kształcie.

Naklejki świąteczne, Boże narodzienie. Zamów już dziś !Możemy je wyciąć z tłem np jako kółko, lub …

REM.pl - druk naklejek świątecznych. Naklejki na święta.… wyciąć naklejkę po obrysie, z białym outlinem, lub na ostro bezpośrednio wzdłuż rysunku jeśli jest to tylko możliwe. Cena bez względu na kształt, wielkość i ilość kolorów – ZAWSZE JEST TAKA SAMA !!!

Oto przykłady naklejek :

Naklejki na święta , drukarnia naklejek, nalepki świąteczne. Święty Mikołaj.

Boże Narodzenie 2012, naklejki świąteczne, druk naklejek.

Wydrukuj sobie naklejki na święta.

Bałwanek na święta, święty mikołaj, rudolf renifer mikołaja.

W każdej chwili, na Twoje życzenie możemy też wykonać TYLKO DLA CIEBIE inny indywidualny wzór według Twojego pomysłu, lub stworzyć go zupełnie od podstaw.

Zapraszamy.

avatar
About REM pracownia reklam
REM pracownia reklam, studio graficzne, drukarnia wielkoformatowa. Krótkie terminy realizacji, własne studio graficzne, szerokie zaplecze dostawców zarówno krajowych i zagranicznych, młoda i doświadczona kadra pozwala na bezproblemową realizację składanych zamówień. Nasz sklep internetowy pod adresem : http://remsklep.pl