Naklejki reklamowe, samoprzylepne.

Naklejki samoprzylepne, drukowanie naklejek z fotograficzną jakością, dowolnego kształtu.Drukujemy naklejki reklamowe od 1 sztuki, dowolnego kształtu i ilości kolorów CMYK, nawet według indywidualnego dostarczonego przez klienta wzoru. 

Krótkie terminy realizacji – nawet do 24 h !

Fotograficzna jakość wydruku, brak opłaty za skomplikowany kształt i ilość kolorów , możliwość pocięcia naklejek na pojedyncze sztuki, na paski lub inne mniejsze arkusze.

Więcej informacji na stronie : http://remsklep.pl/15-naklejki-vlepki

Naklejki reklamowe, samoprzylepne są doskonałą formą reklamy.

Łatwa i szybka aplikacja praktycznie w każdym miejscu !
Jesteśmy również w stanie stworzyć gotową naklejkę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, nasi graficy i studio graficzne jest do Twojej dyspozycji ! Profesjonalne oprogramowanie, duże doświadczenie pozwoli na szybką realizację Twojego indywidualnego projektu naklejki.

Druk naklejek samoprzylepnych Warszawa - krótkie terminy realizacji !

Naklejki reklamowe, samoprzylepne, produktowe, na motocykl, łódkę, samochód, etykiety informacyjne, naklejki serwisowe, naklejki inwentaryzacyjne, nalepki firmowe, nalepki dla dzieci, itp. Te i inne naklejki wycinamy w dowolnym kształcie co ilustruje rysunek poniżej. Komputerowy wykrojnik – to nic innego jak ploter tnący w naszym przypadku z aktywną głowicą tnącą, pozwalającą na bardzo dokładne odwzorowanie wycinanego – wcześniej zaprojektowanego – wzoru.Naklejki wycinamy wg indywidualnego wzoru ploterem tnącym.Naklejki drukujemy na folii samoprzylepnej:

 • białej (błysk/mat)
 • bezbarwnej matowej,
 • srebrnej matowej
 • złotej matowej
 • bezbarwnej błyszczącej

 z roli o szerokości zadruku do 95 cm. i długości do 50 mb.

Naklejki drukowane, a następnie wycinane.

Można również w przypadku loga, skomplikowanego znaku graficznego czy nawet zwykłych kolorowych liter, jak widać na obrazku powyżej, “pozbyć się tła” drukowanej naklejki i w efekcie otrzymać gotowe elementy.

Przed wykonaniem ostatecznego wydruku zawsze zalecamy wykonanie próbki kolorystycznej (wydruku próbnego).

Wydruki realizujemy eko ultra solventowym ploterem 3 generacji do druku wielkoformatowego, drukującego w technologi Intelligent Interweaving. Używamy do druku WYŁĄCZNIE tuszy eco solventowych !!! w ten sposób zapewniamy klientom fotograficzną jakość , realistyczne odwzorowanie kolorów oraz wysoką trwałość druku !!!

REM pracownia reklam, druk wielkoformatowy, naklejki reklamowe, etykiety

Ogólne parametry produkcyjne druku na folii:

– druk pełno kolorowy w skali CMYK
– szerokość druku: do 1500 mm ( naklejki do 950 mm )
– długość wydruków uzależniona od projektu (druk z rolki 50 mb; naklejki zazwyczaj do 1 mb)
– podłoże: folie samoprzylepne ORAJET, IKONOS
– wykrojnik komputerowy – nacinanie ploterowe folii w dowolnym kształcie
ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE :

 

 

Czy możemy Ci jeszcze w czymś pomóc ?

napisz : biuro@rem.pl

zadzwoń : 724 128 473,  515 150 488

przyjdź : Warszawa- Okęcie, ul. Szyszkowa 19

Zapraszamy

 

Zazwyczaj naklejki układamy w sposób jaki ilustrują rysunki poniżej, a co jest zależne od ich kształtu i złożonego zamówienia.

Naklejki reklamowe jeden metr kwadratowy druku ( pole zadruku 95 x 95 cm ).

Naklejki reklamowe pół metra kwadratowego druku ( pole zadruku 45 x 95 cm ).

Naklejki reklamowe jeden metr kwadratowy, następnie docinane do arkusza formatu A4 ( pole zadruku 95 x 95 cm ). Przy takim zamówieniu – chodzi o docinanie – występuje dopłata, więcej informacji na : http://remsklep.pl/93-dodatkowe-uslugi-do-naklejek

Naklejki reklamowe jeden metr kwadratowy, następnie docinane do pasków o szerokości pojedynczej naklejki i długości arkusza ( pole zadruku 95 x 95 cm ). Przy takim zamówieniu – chodzi o docinanie – występuje dopłata, więcej informacji na : http://remsklep.pl/93-dodatkowe-uslugi-do-naklejek

Analogicznie ma się sprawa w przypadku naklejek na bazie prostokąta lub kwadratu. Jednak w tym przypadku jak widać w jednym metrze kwadratowym takich naklejek zmieści się więcej, niż naklejek o nieregularnym kształcie.

Naklejki reklamowe jeden metr kwadratowy ( pole zadruku 95 x 95 cm ). Analogicznie ma się sprawa przy tzw “arkuszach” mniejszych o rozmiarach 50 x 100 cm, gdzie pole zadruku to 45 x 95 cm.

Podziel się na:
 • RSS
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • email
 • PDF
 • Dodaj do ulubionych
 • Gadu-Gadu Live
 • Blip
 • Drukuj
 • Blogger.com
 • Poleć