Koszulki z nadrukiem, od 1 sztuki !

Stworzenie koszulki z indywidualnym nadrukiem, full kolor, w ilości nawet 1 sztuki nie stanowi już problemu. Łatwa aplikacja dodatkowo skraca czas realizacji, a dzięki metodzie termotransferu jest bardzo trwała.

Zaprojektowana komputerowo naklejka nanoszona jest na specjalistyczną folię do termotransferu. Dzięki zastosowaniu plotera 3 generacji oraz oryginalnych tuszy eco ultra solventowych firmy MUTOH, wydruk jest bardzo wyrazisty i o dużym nasyceniu barw.

Następnie za pomocą innego plotera wycinamy w foli zaprojektowany kształt do naniesienia bezpośrednio na koszulkę.

Za pomocą specjalnej prasy, przy wysokiej temperaturze i pod ciśnieniem, wydrukowany i wycięty kawałek folii jest wgrzewany w koszulkę.

Pole wgrzewu to maksymalnie 36 x 36 cm.

Szerokość foli do zadruku termotransferowego to 50 cm (grafika – zadruk max. do 45 cm szerokości). Prosimy o tym pamiętać projektując wzór graficzny.

avatar
About REM pracownia reklam
REM pracownia reklam, studio graficzne, drukarnia wielkoformatowa. Krótkie terminy realizacji, własne studio graficzne, szerokie zaplecze dostawców zarówno krajowych i zagranicznych, młoda i doświadczona kadra pozwala na bezproblemową realizację składanych zamówień. Nasz sklep internetowy pod adresem : http://remsklep.pl