Koszulka reklamowa, chętnie pomogę

UWAGA: Poniższy tekst jest tylko wersją informacyjną, gdyż na obecną chwilę nie zajmujemy się już nadrukiem na koszulkach.

Wszelkie usługi które oferujemy wraz z aktualnymi cenami znajdują się w naszym Sklepie Internetowym.

Koszulki z własnym nadrukiem, mogą również posłużyć jako informacja dla klientów, że akurat ten pracownik udzieli wyczerpujących informacji. Jest to bardzo pomocne wówczas gdy na dużej powierzchni magazynowej znajdują się zarówno klienci jak i sprzedawcy. Wykonanie takiej koszulki reklamowej pomoże i w znacznym stopniu usprawni klientom zakupy w Twoim sklepie, hurtowni.

Dodatkowo możesz również umieścić, jak to się ma w tym przypadku i reklamę strony firmowej, dzięki czemu każdy z klientów będzie mógł dowiedzieć się jeszcze więcej o Twojej ofercie.

Nadruk nanoszony jest metodą termodruku, więc koszulka może być wielokrotnie prana, i długo będzie spełniała swoje zadanie, jednocześnie reklamując Twój biznes i generując zadowolenie klientów.

Jedno kolorowe elementy jak i wielokolorowe znaki graficzne, zdjęcia o dowolnych kształtach możemy nadrukowywać w dowolnej części koszulki zgodnie z życzeniem klienta. Druk elementów które mają się znależć na koszulce wykonuje się metodą wydruku wielkoformatowego. Nie polecamy jednak umieszczania nadruków na szwach i zgięciach, gdyż może to prowadzić do ich szybszego zużycia.

Oto przykład takiej koszulki wykonanej dla jednego z naszych klientów.

Koszulki z indywidualnym nadrukiem.

Koszulka firmowa, koszulka reklamowa.