Koszulka firmowa jako nowy sposób na reklamę.

Koszulka firmowa jako nowy sposób na reklamę.

Koszulki z indywidualnym nadrukiem.

W naszej firmie wykonujemy również koszulki z własnym – dowolnym – nadrukiem, mogą one posłużyć jako informacja dla klientów, a jednocześnie reklamować Twój biznes. W ten sposób ubierając swoich pracowników, pozwalasz swoim klientom na łatwiejsze znalezienie osoby mogącej udzielić informacji, co w niektórych przypadkach jak sam wiesz jest dużym wyzwaniem np. w supermarketach 😉

Koszulka może też spełniać rolę chodzącej reklamy, poprzez umieszczenie na niej różnych elementów firmowych, takich jak : logo, adres strony internetowej, zdjęcie produktu który chciałbyś akurat wypromować, telefon pod który klient może zadzwonić w celu bezpośredniego kontaktu, itp. Krótko mówiąc poza ubraniem, koszulka firmowa spełnia też rolę reklamy, mobilnej i taniej reklamy 🙂

Nadruk nanoszony jest metodą termodruku, dzięki czemu jest on trwały i nie ulega szybkiemu zniszczeniu. Koszulka z nadrukiem długo będzie spełniała swoje zadanie, jednocześnie reklamując Twój biznes i generując zadowolenie klientów, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne w promocji dobrego wizerunku Twojej firmy.

Stosując metodę wydruku wielkoformatowego, możemy wykonywać segmenty wielokolorowe, o dowolnym kształcie nawet w ilości 1 sztuki ! Proste elementy takie jak napisy jednokolorowe polecamy wykonywać z folii stretch, która jest wycinana na ploterze tnącym, i ma jeszcze lepszą trwałość od folii zadrukowanej, jednak niestety ale barwa dostępnych kolorów nie jest zbyt szeroka.

Nie polecamy umieszczania nadruków na szwach i zgięciach, gdyż może to prowadzić do ich szybszego zużycia (uszkodzenia).

Oto przykład takiej koszulki wykonanej dla jednego z naszych klientów.

Koszulki z indywidualnym nadrukiem.

Koszulka firmowa, koszulka reklamowa.