Kolorowa folia samoprzylepna – wycinanie ploterem.

Kolorowa folia samoprzylepna – wycinanie ploterem.

Pragniemy poinformować, że ze względu na otrzymaną w dniu dzisiejszym informację od naszych dostawców o ograniczeniu dostaw kolorowej folii samoprzylepnej do wycinania na ploterze, jesteśmy zmuszeni również i my ograniczyć ilość dostępnych “od ręki” kolorów folii. Podyktowane to jest coraz mniejszym zapotrzebowaniem rynku (tak nam to umotywowano swoją decyzję).
Do dyspozycji mamy więc : czarny, brązowy, granatowy, zielony, czerwony, pomarańczowy, żółty.

Tutaj musimy przyznać rację naszym dostawcom i ich tłumaczeniu. W dobie kolorowych wydruków wielkoformatowych z fotograficzną jakością, nie ma już chyba nikogo, komu chciałoby się wyklejać grafikę z pojedynczych elementów. Teraz szykuje się gotowe naklejki i nanosi je bezpośrednio za jednym razem na praktycznie dowolne powierzchnie reklamowe.

Poniżej pokazujemy jakość, jaką bezproblemowo uzyskujemy na naszych maszynach drukujących. Czegoś takiego nie da się wyciąć 🙂

Pragniemy nadmienić, że zdjęcia zostały wykonane odręcznie średniej klasy aparatem fotograficznym, więc w rzeczywistości ich jakość jest o wiele lepsza z czego jesteśmy znani wśrod naszych klientów. Nie drukujemy bowiem żadnymi zastępczymi tuszami !!!