Naklejki reklamowe, samoprzylepne – podstawowe informacje !

Poniżej przedstawiamy wiedzę na temat jak nasze naklejki reklamowe są wykonywane, co robimy a czego nie jesteśmy w stanie wykonać, oraz możliwości które proponujemy w ramach złożonego zamówienia. Bardzo prosimy o zapoznanie się z całym materiałem poniżej, da to większą wiedzę i pozwoli przybliżyć informacje na temat używanych przez nas sformułowań. Jeśli mimo wszystko pozostają jeszcze jakieś nieścisłości, lub są pytania zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami drogą mailową, lub telefonicznie (namiary w dziale KONTAKT)

 

Jak przygotować plik do wykonania naklejki ?

Dodatkowy opis znajdziesz na stronie : http://www.rem.pl/naklejka-samoprzylepna-jak-przygotowac-plik

 

Jakie jest najmniejsze zamówienie jednego wzoru naklejki ?

Naklejki drukujemy wyłącznie na folii samoprzylepnej z podkładem papierowym, nie wykonujemy ich na papierze samoprzylepnym. Zazwyczaj druk odbywa się na arkuszu o wymiarach 100 x 50 gdzie pole zadruku to 45 x 95 cm. Koszt wykonania kolorowych naklejek samoprzylepnych o dowolnym kształcie, różnych wzorach graficznych na  takim arkuszu to kwota – patrz sklep internetowy.

Pliki najlepiej jest przesyłać w skali 1:1 w wersji wektorowej, lub jeśli nie jest to możliwe w wersji bitmapowej. Pragniemy jednak zaznaczyć iż kształt cięcia musi być bezwzględnie w wersji wektorowej, inaczej niestety będziemy musieli odpłatnie go stworzyć.

Najlepiej dodatkowo dodać tzw” nadlewki (zwiększyć tło naklejki) w  granicach 3 mm.

Cena naklejek reklamowych nie jest uzależniona od ilości kolorów, oraz kształtu naklejki i ilości wzorów w danym zamówieniu. Drukujemy na foliach: białej (błysk/mat), bezbarwnej (błysk/mat), złotej i srebrnej (tylko w kolorze czarnym).

Jeśli kształt cięcia kształtu naklejki będzie bardzo skomplikowany (zawierał dużą ilość węzłów) wycena takich naklejek będzie indywidualna i na pewno droższa, niż wycinanie kształtów podstawowych.

Do wycinania kształtu naklejek służy ploter tnący z aktywną głowicą, potocznie zwany „wykrojnikiem komputerowym”. Przecinamy tylko folie, nie tniemy papieru podkładowego, nie tniemy naklejek na pojedyncze sztuki.

POLECAMY !

Jeśli chcą Państwo sprawdzić ostateczny wygląd zaprojektowanej przez siebie naklejki polecamy wykonanie próbki kolorystycznej drukowanej na arkuszu o wymiarach docelowych 100 x 50 cm, pole zadruku to 45 x 95 cm w tym polu możemy zaoferować wykonanie nadruku dowolnych naklejek z państwa zlecenia.

DRUK NAKLEJEK

Na folii przezroczystej nie drukujemy kolorem białym ani nie wykonujemy poddruków.

Pragniemy poinformować, iż druk na folii bezbarwnej wiąże się z tym, iż kolory druku nie będą tak nasycone jak w przypadku druku na folii białej – będą niejako bardziej “przeźroczyste”, “pastelowe”.

Druk jest odporny na warunki atmosferyczne; stosujemy tusze eco solventowe – producent daje 18 miesięczną gwarancję (na życzenie klienta możemy przesłać specyfikację zarówno na folię którą stosujemy do druku, jak i na tusze).

Naklejki wykonujemy metodą druku wielkoformatowego. Dodatkowe zabezpieczenie polega na pokryciu ich płynnym laminatem. Więcej na : http://www.rem.pl/wzmacnianie-odpornosci-wydrukow-na-czynniki-zewnetrzne

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do materiałów użytych w składanym przez Ciebie zamówieniu, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Warszawie, ul. Szyszkowa 19 w godzinach urzędowania, na miejscu posiadamy próbki naszych prac.

UŁOŻENIE NAKLEJEK NA ARKUSZU

Standardowo naklejki układane są na arkuszu 100 x 50 (pole zadruku 45 x 95) w sposób jak najbardziej ekonomiczny – ścisło przylegając do siebie. Przy skomplikowanych kształtach, dodajemy między nimi przerwie wielkości 2-4 mm co wiąże się z ich mniejszą ilością na danym arkuszu. Na życzenie klienta możemy też umieścić je w dowolnej konfiguracji, aby można je było samodzielnie pociąć na pojedyncze sztuki lub grupy. Jest to usługa dodatkowo płatna i prosimy w razie takiej potrzeby o umieszczenie informacji dla nas podczas składania zamówienia np. proszę ułożyć naklejki w grupach do formatu A4.

 

 

Informacje związane z tym tematem znajdują się również pod linkami poniżej :

Co to jest arkusz naklejek ?  http://www.rem.pl/arkusz

Naklejki reklamowe (produkcja, druk, wycinanie)  http://www.rem.pl/naklejka

Jakość a rozdzielczość : http://www.rem.pl/jakosc-druku-slow-pare-o-rozdzielczosci

Różne kształty naklejek : http://www.rem.pl/naklejki-samoprzylepne-rozne-ksztalty

Wycinanie różnych kształtów naklejek : http://www.rem.pl/wycinanie-naklejek-o-roznych-ksztaltach

Grafika wektorowa (wektoryzacja) :  http://www.rem.pl/grafika-wektorowa

Grafika wektorowa, czy bitmapowa :  http://www.rem.pl/jakosc-wydruku-wektor-czy-bitmapa

Grafika wycinana, czy drukowana  :  http://www.rem.pl/naklejka-reklamowa-czy-wycinana-ploterem-grafika-z-folii-samoprzylepnej

Folia drukowana, czy folia kolorowa :  http://www.rem.pl/folia-drukowana-czy-folia-kolorowa

 

Pozostajemy do dyspozycji w razie pytań

mail: biuro@rem.pl,

tel.: 22 868 35 94, 515 150 488

Posted in: Pytania, odpowiedzi

Zadzwoń
Jak dojechać