Jak założyć konto na remsklep.pl ?

Aby założyć konto na e-rem pracownia reklam online są na to dwa sposoby :

  • napisz do nas maila (sklep@rem.pl), wszystko zrobimy za Ciebie; potrzebujemy jednak następujące dane : imie, nazwisko, Twój adres mail, Twój numer telefonu (najlepiej komórkowy, pozwoli na szybszy kontakt), adres dla dostawy, ewentualnie jeśli prowadzisz działalność gospodarczą to nazwę firmy, numer NIP
  • samemu wpisać wszystkie dane, w sposób jaki opisany jest poniżej

Założenie konta samemu :

W prawym górnym rogu ekranu po otworzeniu strony http://remsklep.pl mamy napis ZALOGUJ który pozwala na logowanie się do naszego systemu i zarządzanie Twoim kontem.

Zaloguj się do e-rem pracownia reklam online i zarządzaj swoim kontem, zbieraj punkty lojalnościowe, składaj zamówienia.

Po kliknięciu na ZALOGUJ pojawi się nam następujące okno:

Załóż konto na naszej platformie zamówień online

Po lewej stronie prosimy wpisać adres mailowy który będzie Ci służył do kontaktu z nami (na drugi raz po prawej stronie wpiszesz od razu zarejestrowany mail i wybrane przez Ciebie hasło) i na który będziesz otrzymywał całą korespondencje z naszego systemu o postępach realizacji swojego zamówienia oraz inne niezbędne komunikaty. Wszystkie maile będą przychodziły z konta sklep@rem.pl, lub biuro@rem.pl, z ŻADNYCH INNYCH KONT NIE WYSYŁAMY INFORMACJI dotyczących Twojego zamówienia, pamiętaj o tym koniecznie !

E-REM pracownia reklam, zamówienia online.

Po wpisaniu adresu mail, jak ilustruje to rysunek powyżej, klikamy na ZAREJESTRUJ SIĘ. Pojawi nam się nowe okno gdzie należy wpisać dane rejestracyjne, potrzebne abyśmy mogli się z Tobą kontaktować, realizować zamówienia, wysyłać kuriera pod wskazany adres (lub adresy jeśli zdefiniujesz ich kilka, bowiem istnieje możliwość wysyłania poszczególnych elementów zamówienia pod różne wskazane przez Ciebie adresy na terenie kraju i Europy), oraz wystawiać paragony fiskalne lub jeśli prowadzisz działalność gospodarczą faktury VAT. Pamiętaj o uzupełnieniu wszystkich informacji przy których widnieje czerwona gwiazdka, oraz podaniu NIP jeśli chcesz abyśmy wystawili Ci fakturę VAT. A co najważniejsze podając swój telefon komórkowy, ułatwisz nam kontakt z Tobą, oraz w razie potrzeby wyślemy sms-a z prośbą lub informacją dotyczącą zamówienia.

e-rem pracownia reklam, składaj zamówienia przez internet, nie trać czasu, dołączaj swoje uwagi i pliki.

Po wypełnieniu tych danych, na samym dole ekranu klikamy na ZAREJESTRUJ SIĘ.

Zarejestruj się na e-rem pracownia reklam online

Teraz pojawi się tzw. PANEL KLIENTA czyli MOJE KONTO … tzn Twoje konto 🙂

Twoje konto, czyli tzw. panel klienta z którego możesz sprawdzać stan realizacji złożonych zamówień.… i tak dotarłeś do najważniejszego elementu jakim jest miejsce z którego masz bezpośredni podgląd na wszystkie swoje złożone do tej pory zamówienia. Możesz sprawdzić swoje punkty lojalnościowe, dzięki którym kolejne składane zlecenia będą tańsze. Kupuj często i poproś o stały rabat !

 

Jeśli mimo wszystko masz jakieś pytania

zadzwoń 668 242 232, 22 250 11 43 

 

 

Posted in: Zamówienia online, remsklep.pl

Zadzwoń
Jak dojechać