Druk na płótnie canvas

Druk na płótnie canvas .

Wydruki, reprodukcje obrazów, druk zdjęć wielkoformatowych – to doskonałe pomysły nie tylko na prezent ale i na zmianę swojego otoczenia za nie duże pieniądze. Wszystkie wydruki jak widać na rysunku poniżej możemy oprawić w drewniane blejtramy, dzięki czemu łatwiej je będzie powiesić jak obraz w dowolnym miejscu na ścianie. Posiadając własne studio graficzne i doświadczoną kadrę grafików jesteśmy w stanie pomóc przy opracowaniu zarówno ogólnej koncepcji graficznej jak i samego ostatecznego wyglądu. Szybka realizacja zleceń, wysoka jakość canvasu, druk z jakością fotograficzną – to dla nas podstawa. Jeśli nadal jeszcze się zastanawiasz jak możesz zrealizować swój pomysł – zapraszamy do nas – zadzwoń lub przyjdź albo po prostu napisz.

Druk na płótnie, wydruki na płótnie, reprodukcje, obrazy, zdjęcia.REM pracownia reklam, druk na płótnie canvas.

Druk na płótnie canvas jest nową metodą pozwalającą również na wykonanie reprodukcji obrazu, wydrukowanie zdjęcia z wakacji, lub grafiki którą własnoręcznie wykonałeś.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, swojego własnego obrazu, według indywidualnego wzoru, to zapraszamy do naszego sklepu internetowego mieszczącego się pod adresem : https://remsklep.pl/kategoria-produktu/wydruk-na-plotnie-obrazy/

Możesz również nas odwiedzić w siedzibie firmy, wszelkie namiary znajdziesz na stronie :  https://www.rem.pl/kontakt/

Na miejscu mamy do pokazania gotowe wydrukowane i oprawione w naszej firmie obrazy na różnych rodzajach płótna. Samemu będziesz mógł porównać, które z nich najbardziej Ci odpowiada. Dla początkujących malarzy polecamy wykonanie tzw “szkicu” na podstawie którego będzie można samemu stworzyć – namalować – obraz.

Dodaj komentarz