Druk eko naklejek reklamowych.

Druk eko (naklejki 360 dpi)  naklejek reklamowych jest oferowany przez naszą firmę tym klientom, którzy chcą zaoszczędzić nie tracąc przy tym zbyt wiele na tzw “jakości” i trwałości wydruku. Realizujemy go tymi samymi tuszami, oraz na tych samych materiałach, które oferujemy przy druku wysokiej rozdzielczości.  Druk eko jest wykonywany z rozdzielczością 1080 x 360 dpi. Zawsze oferujemy wykonanie tzw “próbki kolorystycznej” (jest to arkusz o mniejszych wymiarach 220 x 950 mm,więcej informacji znajdziesz na TEJ stronie internetowej) dzięki której, przed zleceniem można się przekonać, jak docelowo będzie prezentowała się ostateczna wersja i wygląd naklejki. Proszę pamiętać, że w naszej firmie płaci się za powierzchnię, którą w ostatecznym pliku produkcyjnym zajmują naklejki a nie za ilość kolorów CMYK, czy kształt (dopłata dotyczy jedynie druku na folii złotej, srebrnej, lub naklejek o bardzo skomplikowanym kształcie, lub mniejszych niż 3 cm). Zawsze można wykonać bezpłatną wycenę pisząc na nasz adres mailowy : biuro@rem.pl .

Zawsze służymy też pomocą w przygotowaniu i opracowaniu projektu graficznego naklejki.  Nasze studio graficzne może wykonać go od podstaw, lub nanosząc zmiany w otrzymanym w formie elektronicznej pliku . Informacje jak przygotować plik znajdziesz  TUTAJ.

Oto przykłady (zdjęcia robione są z bliskiej odległości) wykonanych naklejek drukiem eko (360 dpi), oraz drukiem o wyższej rozdzielczości (720 dpi) :

Oferujemy druk naklejek metodą ekonomiczną, krótkie terminy, niskie ceny. Naklejki reklamowe, druk naklejek Warszawa, krótkie terminy realizacji. Naklejki samoprzylepne, wlepki, vlepki. Dowolny kształt, druk naklejek od jednej sztuki. Naklejki produktowe, druk naklejek o dowolnym kształcie, płacisz tylko za pole zadruku a nie ilość kolorów. Druk w skali CMYK. Naklejki reklamowe, krótkie terminy realizacji, dowolny kształt i kolory (CMYK). Wysyłka kurierem.

Jak widać powyżej, druk eko naklejek samoprzylepnych śmiało można stosować, kiedy chodzi nam przede wszystkim o :

  • krótkookresowy czas ekspozycji (oszczędzamy koszty druku)
  • dużą grafikę z małą ilością tekstu
  • naklejkę w kolorze czarno białym
  • liternictwo powyżej 10 pkt
  • małą naklejkę z przewagą grafiki

 

Nasze zalecenia dla druku eko to :

  • minimalny rozmiar czcionki to 10 pkt, zalecany 15 pkt.
  • minimalne natężenie koloru to 50 %, zalecane 100 %.

Z powodu ograniczeń w druku wielkoformatowym, mniejsze natężenie koloru może sprawić, że projekt zostanie wydrukowany mało czytelnie.

 

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

telefonicznie :  +48  724 128 473,  515 150 488

mailowo : biuro@rem.pl 

 

Zadzwoń
Jak dojechać