Banery reklamowe – montaż

Jak już wspominaliśmy we wcześniejszym artykule ( https://www.rem.pl/banery-montaz ) banery reklamowe można montować za pomocą ekspandora zakończonego haczykami ułatwiającymi jego zamontowanie . Poniższe zdjęcia pokazują jak za pomocą linki stalowej, naciągaczy (napinających linkę) ekspandora i haczyków innej konstrukcji w łatwiejszy sposób zamontować i od razu naciągnąć baner wielkoformatowy. Taka metoda jest łatwiejsza w montażu i demontażu, gdyż po prostu wystarczy ściągnąć expander z haczyków.

banery-reklamowe-warszawa

banery-reklamowe-warszawa-1

banery-reklamowe-warszawa-2

A poniżej chyba najbardziej popularny montaż baneru reklamowego, na tzw opaskę samozaciskową. Przy jego demontażu trzeba jednak mieć do dyspozycji coś ostrego, aby można było przeciąć opaski.

banery-reklamowe-warszawa-3

 

Dzięki takim rozwiązaniom bezproblemowo nasz baner zostanie prawidłowo zamontowany i naciągnięty. Jego wytrzymałość i trwałość będzie teraz o wiele dłuższa, niż banerów montowanych byle jak i “łopocących” na wietrze. A i wygląd samej reklamy będzie o wiele bardziej czytelniejszy.

Kolejne wykorzystanie drukowanego baneru reklamowego i jego montaż. Jak widać w dość prosty sposób i o wiele niższym kosztem uzyskano reklamę na samochodzie, która z powodzeniem jest w każdej chwili “demontowalna” wystarczy mieć śrubokręt. Jej koszt jest nieporównywalnie niższy niż wyklejenie całej tej powierzchni zadrukowaną folią, a przy okazji też i można w tym przypadku nie martwić się o wszelkiego rodzaju listwy, zagłębienia, nity itp na których klejona grafika niestety może szybko się uszkodzić, nawet przy normalnej eksploatacji.  Wiadomo nie zawsze da się taki montaż zastosować, jednak warto o nim wiedzieć 🙂

banery-reklamowe-warszawa-4

banery-reklamowe-warszawa-5

 

Banery drukujemy dwoma metodami, eco solventem, lub drukiem UV (koszty w naszym cenniku).  Te metody różnią się między sobą zarówno jakością jak i wytrzymałością na uszkodzenia fizyczne. Druk eco solventowy ma o wiele lepszą jakość jednak jest mniej wytrzymały niż druk UV o gorszej jakości na uszkodzenia fizyczne.  Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy, na miejscu mamy próbki druku obydwu technik, i samemu można wybrać tę która najbardziej odpowiada. Zarówno pod względem ceny jak i ostatecznego wyglądu.

Dodaj komentarz