Banery odblaskowe – nowość !

Drukowanie baneru odblaskowego

Baner odblaskowy jest widoczny przez 24 godziny na dobę, a jego dodatkowym atutem jest to, iż w nocy gdy inne banery stają się niewidoczne on wręcz eksponuje swoją wyrazistością, co pokazują poniższe zdjęcia. Drukować na banerze odblaskowym można zarówno grafikę wektorową jak i bitmapową, nie traci ona na swojej wyrazistości i czytelności.

Drukowanie banerów odblaskowych Warszawa

 

Baner odblaskowy (folia drogowa , wycinane napisy “www.rem.pl”) widok w ciągu dnia.

 

 

 

Drukowanie baneru odblaskowego

 

Ten sam baner odblaskowy widoczny w nocy ! Przy okazji można porównać również tzw “folię drogową” oraz czytelność liter z niej wyciętych (napis www.rem.pl). Prosimy nie zapomnieć o odpowiednim montażu, gdyż baner sam świecił nie będzie 😉

 

 

Banner odblaskowy -troszkę informacji technicznych – mocny i elastyczny, laminowany winyl z wierzchnią warstwą o strukturze plastra miodu z wypełnieniem mikropryzmatycznym materiałem odblaskowym, posiada widoczne przetłoczenia warstwy odblaskowej. Gramatura 520 g / m2, grubość 0,55 mm. Odblaskowość 150 lux / m2. Zachowuje właściwości w zakresie temperatur od – 30° do + 70°. Szerokość baneru 155 cm, pole zadruku 149 cm, rola o długości 50 m. Charakteryzują się również bardzo dobrym stosunkiem wagi do wytrzymałości na rozerwania i uszkodzenia mechaniczne.

 

UWAGA : Niestety te banery nie są już przez nas wykonywane, ze względu na brak możliwości ich zakupu u naszego dostawcy.

 

 

avatar
About REM pracownia reklam
REM pracownia reklam, studio graficzne, drukarnia wielkoformatowa. Krótkie terminy realizacji, własne studio graficzne, szerokie zaplecze dostawców zarówno krajowych i zagranicznych, młoda i doświadczona kadra pozwala na bezproblemową realizację składanych zamówień. Nasz sklep internetowy pod adresem : http://remsklep.pl