Arkusz naklejek samoprzylepnych.

Arkusz naklejek samoprzylepnych.

Tak wygląda ułożony arkusz naklejek samoprzylepnych zgodny z zamówieniem klienta.

UWAGA:

istnieje nowsza – zaktualizowana – wersja tej strony

————–

…. poniżej wersja starsza 😉

Bardzo często spotykamy się z pytaniem : Co to jest arkusz naklejek samoprzylepnych ???

Zacznijmy od tego, że nasze naklejki drukujemy na różnego rodzaju foliach samoprzylepnych – błysk, mat, białej, bezbarwnej, matowej, srebrnej, złotej, itp..  Nie drukujemy ich na papierze ! Do druku wykorzystujemy metodę wydruków wielkoformatowych na ploterach drukujących tuszem eco solventowym z jakością fotograficzną.  Zaś do wycinania dowolnego kształtu stosujemy tzw. wykrojnik komputerowy, którym jest ploter tnący z aktywną głowicą.  Dzięki takiemu zestawieniu możemy drukować i wycinać  kolorowe naklejki o praktycznie dowolnym kształcie i wielkości w ramach jednego arkusza i co najważniejsze wszystko jest w cenie arkusza.

Nie ma u nas dopłat za ilość kolorów, nie ma dopłat za różne wzory i wielkości … wszystko jeśli mieści się na danym arkuszu jest w cenie !!!  To wszystko wykonywane jest na miejscu, w siedzibie naszej firmy, co pozwala na skrócenie terminu realizacji do minimum .. czasami nawet  “od ręki”  –  jeśli tylko na to pozwala dana chwila i wolne moce przerobowe.

Załóżmy więc że rysunek poniżej ilustruje jakieś zamówienie naszego klienta, który chciałby wydrukować takie naklejki w odpowiedniej założonej przez siebie ilości. Jak widać są to różne wzory, wielkości i kolory . Zgodnie z naszą zasadą jeden arkusz = jeden wzór , takiej usługi w ramach ceny jednego arkusza nie możemy wykonać. Jednak jeśli klient prześle nam już gotowy ułożony arkusz z wieloma różnymi naklejkami to otrzyma je w cenie jednego arkusza 🙂 Idziemy w ten sposób na rękę osobom , które potrzebują małe ilości ale wielu różnych naklejek. Można również zamówić mniejszy arkusz (22 x 95 cm) co także pozwoli na obniżenie kosztu wykonania zamówienia. Proszę pamiętać, że odległości między naklejkami (liniami cięcia) powinny być w granicach 5 mm. Nie mogą się w żaden sposób przecinać i nachodzić na siebie. Może to bowiem spowodować , zniszczenie arkusza podczas jego cięcia w ploterze tnącym.

Naklejki samoprzylepne, naklejki reklamowe - krótkie terminy realizacji, komputerowy wykrojnik.

Druk naklejek samoprzylepnych Warszawa, naklejki.

Tak wygląda ułożony arkusz naklejek samoprzylepnych zgodny z zamówieniem klienta.Jak więc widać w załączonym przykładzie arkusz obejmuje 0,5 m2 (powierzchnia robocza to 45 x 95 cm)

Ile za to zapłacę ?  Cena jest zgodna z cennikiem.

y